FIRMA BRUKARSKA BRUKARSTWO.WARSZAWA.PL Z WARSZAWY zaprasza do współpracy

Firma brukarstwo.warszawa.pl to firma brukarska z miasta Warszawa. Świadczymy usługi na terenie stolicy i w miejscowościach znajdujących się w promieniu 20 kilometrów.

To, co nas wyróżnia to prawdopodobnie najniższe ceny w stolicy! Dzięki długoletniej pozycji na rynku, udało nam się wynegocjować korzystne ceny z dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wysokiej jakości usługi w naprawdę konkurencyjnej cenie.

Firma brukarstwo.warszawa.pl powstała w 2000 roku. Początkowo była jednoosobową działalnością gospodarczą, założoną przez właściciela Adama Adamczyka, który brukarstwem interesował się już w wielu szkolnym. Nawet po latach wspomina, że kiedy wracał do domu po zajęciach, zastanawiał się, dlaczego tak małą wagę przywiązuje się w Polsce do jakości ulic i chodników.

Po latach stwierdził, że skoro z drogami publicznymi nie może nic zrobić, chce zająć się poprawą nawierzchni na terenach prywatnych. Potykając się o wystające fragmenty bruku, pomyślał że warto stworzyć nawierzchnię, która nie tylko będzie gładka i funkcjonalna ale i zadowalająca wizualnie.
Lata nabywanego doświadczenia sprawiły, ze projekty Pana Adama nabierały coraz większego rozmachu i swobody. „Wszystkiego, co wiem, nauczyłem się sam”- wspomina. Długie godziny spędzane na rozmyślaniu, jak stworzyć coś nowego, co nie straci na funkcjonalności, opłaciły się. Dziś firma brukarstwo.warszawa.pl tworzy projekty, które zachwycają swoją prostotą i kreatywnością, w zależności od wizji Klienta.

Coraz większemu doświadczeniu wyszły naprzeciw firmy zajmujące się produkcją kostki brukowej, tworząc coraz więcej kształtów i kolorów. Dzięki temu, możliwe stało się tworzenie wzorów o oryginalnej formie, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zdobyte doświadczenie i rekomendacje od zadowolonych Klientów spowodowało, że ilość zleceń stale rosła, dzięki czemu możliwe stało się rozszerzenie działalności. Zatrudniając kolejnych pracowników, Pan Adam postawił sobie za cel, że będą to najlepsi brukarze w całej Warszawie. I tak się stało.

Każdego pracownika wybierał sam, sam przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne, wykonując w tym czasie zlecenia dla Klientów. „To był intensywny ale bardzo owocny czas” – mówi. Udało mu się zebrać ekipę, która w sporej części pracuje w brukarstwo.warszawa.pl do dziś.

Są to doświadczeni fachowcy, którym praca brukarza daje radość i satysfakcję. Z głową pełną pomysłu i zapałem do realizowania wciąż nowych zleceń. Ludzie ciepli i otwarci, służący radą i pomocą każdemu Klientowi. A przede wszystkim dokładni i profesjonalni fachowcy.

Firma Brukarstwo.warszawa.pl z Warszawy prężnie rozwija się do dziś. Dbamy o odpowiedni poziom wiedzy z zakresu brukarstwa u każdego z naszych pracowników a nasza firma brukarska jest jedną z wiodących w Warszawie. W dodatku oferujemy konkurencyjne, wypracowane przez lata ceny, które pozwolą Ci skorzystać z naszych usług, bez względu na zasobność Twojego portfela!

Chcesz położyć kostkę brukową, szukasz firmy brukarskiej, pracującej na terenie Warszawy i okolic? Interesują Cię najwyższej jakości usługi w konkurencyjnej cenie? Wybierz firmę brukarstwo.warszawa.pl i nie przepłacaj!